ACT 10m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC SC Blauw

10m LSZHmultimode 50/125 OM4 glasvezel patchkabel duplexmet LC en SC connectoren
Adviesprijs: 30,99 € Excl. BTW
25,61 €
Beschikbaarheid: Op voorraad
SKU
258811

Gratis levering vanaf € 50 excl. btw

Meer informatie
Product Name ACT 10m 50/125µm OM4 Glasvezel kabel LC SC Blauw
Merk ACT
Kleur van het product Blauw