LC/LC 9/125 DUP 0.50MACT 0,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel

0,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel patchkabel duplex met LC connectoren
7,79 €
Beschikbaarheid: Op voorraad
SKU
267536

Gratis levering vanaf € 50 excl. btw

Meer informatie
Product Name LC/LC 9/125 DUP 0.50MACT 0,5 meter LSZH Singlemode 9/125 OS2 glasvezel
Merk ACT
Kleur van het product Geel