LC/ST 50/125 DUP. OM3 20.00MACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel p

20 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel patchkabel duplex met LC en ST connectoren
23,12 €
Beschikbaarheid: Op voorraad
SKU
266398

Gratis levering vanaf € 50 excl. btw

Meer informatie
Product Name LC/ST 50/125 DUP. OM3 20.00MACT 20 meter LSZH Multimode 50/125 OM3 glasvezel p
Merk ACT
Kleur van het product Aqua-kleur