ACT Fiber optic SC-SC duplex adapter multimode OM5

SC-SC, OM5, Lime green
0,62 €
Beschikbaarheid: Niet op voorraad
SKU
263975

Gratis levering vanaf € 50 excl. btw

Meer informatie
Product Name ACT Fiber optic SC-SC duplex adapter multimode OM5
Merk ACT
Producentartikelnr. EA1027
Kleur van het product Groen, Limoen
Aantal per verpakking 1 stuk(s)